Net NL Special Energiedialoog

Net NL Special Energiedialoog

  • 30 augustus 2016
  • Delen via: Share via Whatsapp Share via Facebook Share via Twitter Share via linkedin Share via email

Netbeheer Nederland heeft volop meegedaan aan de Energiedialoog, net als onze leden. Deze special geeft daar een impressie van.

Nederland staat voor de opgave om de energievoorziening drastisch te verduurzamen. Dat heeft grote invloed op het dagelijks leven van iedereen in Nederland. Om die reden wilde het kabinet het gesprek met en in de samenleving intensiveren, in de vorm van de Energiedialoog. Die gedachte was ons uit het hart gegrepen. Netbeheer Nederland heeft dan ook volop meegedaan aan de Energiedialoog, net als onze leden. Deze special geeft u daar een impressie van, aanvullend op onze formele inbreng aan het ministerie van Economische Zaken. Met deze special willen we graag benadrukken hoeveel waarde we er als netbeheerders aan hechten om volop in gesprek te zijn én te blijven met onze stakeholders – ook nu de Energiedialoog formeel ten einde is. Want het  energiesysteem van de toekomst gaat niet alleen ons, maar iedereen in Nederland aan.

Klik hier om de Net NL Special Energiedialoog te lezen.

Net NL ook bij u thuis of op kantoor ontvangen? Dat kan, meld u kosteloos aan via communicatie@netbeheernederland.nl.


Terug naar overzicht